Kontakt

CVR/VAT Number: DK 37398101

Tönnies Livestock Denmark
Markedsvej 1
6650 Brørup
Denmark

Tlf: 0045 7070 7201

Karsten Pedersen

Direktør

0045 2127 1028

karsten.pedersen@toennies-livestock.dk

Jacob Schultz

Salg

0045 2228 5041

jacob.schulzolesen@toennies-livestock.dk

Poul-Erik Stentebjerg

Salg/Administration

0045 4279 7357

poul.stentebjerg@toennies-livestock.dk

Medarbejdere/Employes

Karsten PedersenDirector/Sales
Mailkarsten.pedersen@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 21 27 10 28

Poul-Erik Stentebjerg – Sales/Administration
Mailpoul.stentebjerg@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 42 79 73 57

Jacob Schulz – Sales
MailJacob.schulzolesen@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 22 28 50 41

Trine Lundsgård – Logistic/administration
Mailtrine.lundsgaard@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 28946456

Angela Stentebjerg Administration
Mail: angela.stentebjerg@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 28 12 16 65
Tlf: 0045 70 70 72 01

Mette Enevoldsen – Administration
Mail: mette.enevoldsen@toennies-livestock.dk
Tlf: 0045 28 12 16 65
Tlf: 0045 7070 72 01

Tican Fresh Meat A/S

Torben Snor – Bookkeeping
Mailts@sbpork.dk
Tlf: 0045 76325305

Bank details

Bnp Paribas S.A Denmark (DKK account): SWIFT:FTSBDKKK; IBAN:DK0681491700137015

Bayern LB (EUR account): Swift/BIC: BYLADEMMXXX ; IBAN: DE63 7005 0000 0004 5873 74

(DKK account): Swift/BIC: BYLADEMMXXX ; IBAN: DE19 7005 0000 0874 5873 74

Office emails

info@toennies-livestock.dk – For general information or questions

transport@toennies-livestock.dk  – For CMR’s, weight papers, info regarding exportstable

faktura@toennies-livestock.dk – ONLY for invoices/Rechnung/Faktura/Creditnote/Kreditnota – if they are send to any other mail they will not get paid!

Tican FreshMeat

Gå til Tican her: http://www.tican.dk/

Grisebørsen

Gå til Grisebørsen herwww.grisebors.toennies-livestock.dk

Tönnies Livestock (Tyskland)

Gå til Tönnies Livestock (Tyskland) her: www.toennies-livestock.de